پلیس می گویند زن و شوهر, برخی از پیگیری غارت صبح امروز در جنوب End فروشگاه لباس بود که غارت شده در یکشنبه

بوستون گزارش پلیس دستگیری یک مرد محلی و یک ویلمینگتون زن به اتهام آنها با استفاده از یک سنگ به سر و صدا باز کر

توسط NEWSPISHGAMANNN در 21 خرداد 1399

بوستون گزارش پلیس دستگیری یک مرد محلی و یک ویلمینگتون زن به اتهام آنها با استفاده از یک سنگ به سر و صدا باز کردن یک پنجره در استریپتیز 426 خیابان ماساچوست. که آنها پس از آن وارد aand را کمی شخصی غارت در فروشگاه است که بیشتر انبوه غارت این گذشته یکشنبه شب.

به گفته پلیس جان Precourt, 43, بوستون پرتاب سنگ به فروشگاه پنجره در اوایل صبح. او و Alelia واندن و 30 از ویلمینگتون سپس وارد شده و به سرقت برده برخی از موارد که گرفتار چشم خود را - و برداشت پول از ثبت نام.

پلیس می گویند این دو نمی کنید بیش از حد ، حدود 1:45 a. m. حتی پس از در نظر گرفتن زمان برای مشاهده و نظارت تصویری در فروشگاه آنها یافت Precourt کمتر از نیمی از یک بلوک دور توسط باد از جنوب غرب راهرو پارک و برگزاری بنفش ژاکت - که افسران بازگشت به فروشگاه و مالک.

طولانی نیست پس از, پلیس می گویند آنها یافت واندن در چستر پارک حدود یک بلوک و نیم دور از فروشگاه در دیگر جهت برگزاری آبی و سیاه و سفید کوله پشتی و یک کت سیاه و سفید آن نیز متعلق به فروشگاه. او دستگیر شد و این موارد نیز بازگشت به فروشگاه و پلیس می گویند.

هر دو متهم به جرم شکستن و ورود به یک ساختمان در شب و larceny یک ساختمان polie می گویند اضافه کردن Precourt نیز به اتهام های مخرب و تخریب اموال. واندن نیز به اتهام در اختیار داشتن کلاس های A, C و E و مواد مخدر پس از افسران یافت داروهای مختلف بر او پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.



tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب