مرد سفید پسر در آمریکا از گرجستان به اتهام قتل در تیراندازی غیر مسلح سیاه هل دهنده

صادر شده در: 08/05/2020 - 06:24 یک افسر سابق پلیس و پسرش دستگیر شده بودند روز پنج شنبه در گرجستان و به اتهام

توسط NEWSPISHGAMANNN در 19 اردیبهشت 1399

صادر شده در:

یک افسر سابق پلیس و پسرش دستگیر شده بودند روز پنج شنبه در گرجستان و به اتهام قتل در اثر تیراندازی یک غیر مسلح سیاه پوست در یک حادثه که لمس کردن یک دیوانگی در جامعه و در میان حقوق مدنی فعالان در سراسر کشور.

تبلیغات

گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34, شد و به زندان گرفته شده توسط گرجستان دفتر تحقیقات و متهم با تشدید حمله و همچنین قتل در قتل Ahmaud Arbery در شهر نیوبرانزویک این سازمان در بیانیه ای گفت.

فوریه. 23 تیر اندازی مرگ Arbery, 25, به عنوان او زد غیر مسلح از طریق شهر کوچک دستگیر شد, در ویدئو توسط ناشناس شاهد در یک خودرو در نزدیکی صحنه است. این ویدئو را گسترده پخش در روزهای اخیر مشتعل خشم در میان فعالان و سیاستمداران و افراد مشهور که دیدم از این حادثه به عنوان آخرین مورد از سفید عاملان قتل یک مرد سیاه و سفید و رفتن بدون مجازات.

آن را بلافاصله روشن در روز پنج شنبه اگر این دو نفر تا به حال حفظ وکلای مدافع.

یک وکیل منطقه منصوب رسیدگی به بالا با مشخصات مورد پس از دو دادستان recused خود گفت: او از یک county هیئت منصفه برای تصمیم گیری اگر این دو نفر باید اتهامات عنوان شده علیه.

مردان بازداشت توسط GBI یک روز پس از این سازمان افتتاح شد رسیدگی به این پرونده به نظر می رسد که کنار هر هیئت منصفه شد.

سه عکس

این فیلم نشان می دهد Arbery دویدن پایین باریک دو خط جاده و اطراف McMichaels' وانت سفید که تا به حال متوقف شده در خط راست با آن درب راننده باز است.

به عنوان Arbery عبور در جلوی کامیون یک گلوله از کار اخراج شده است. Arbery است و پس از آن دیده می شود در حال مبارزه با یک مرد برگزاری یک تفنگ به عنوان مرد دوم می ایستد در بستر کامیون brandishing یک هفت تیر. دو عکس قبل از شنیده Arbery اتفاقی می افتد و رو به پایین بر روی آسفالت.

این GBI گفت که تراویس McMichael که اخراج کشنده دور.

با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط نیویورک تایمز گرگوری McMichael سابق Glynn شهرستان افسر پلیس و دادستان منطقه محقق گفت: کارآگاهان این حادثه آغاز شد زمانی که او کشف Arbery از حیاط جلویی خود "تخلیه الاغ" پایین خیابان.

McMichael پلیس گفت که چون به او مشکوک Arbery در یک رشته از های اخیر محله نمیتوانیم او و پسرش به تعقیب و گریز در کامیون با گرگوری McMichael حمل .357 Magnum revolver و تراویس مسلح به یک تفنگ ساچمهای.

گرگوری McMichael گفت Arbery شروع به "خشونت حمله" پسر خود را از مبارزه او برای تفنگ ساچمهای باعث تراویس برای باز کردن آتش.

با توجه به نامه ای به دست آمده این بار دادستان در نیوبرانزویک استدلال وجود ندارد علت احتمالی برای دستگیری McMichaels چرا که آنها از نظر قانونی حمل سلاح گرم بود یک راست به دنبال سرقت مظنون و استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.

(رویترز)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن