که می گوید هیچ مدرکی از ما در 'نظری' ادعا می کند virus آمد از ووهان آزمایشگاه

صادر شده در: 05/05/2020 - 08:45بروز رسانی: 05/05/2020 - 08:45 سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که واشنگتن

توسط NEWSPISHGAMANNN در 16 اردیبهشت 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که واشنگتن در حال ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از "نظری" ادعا می کند توسط رئیس جمهور ایالات متحده که جدید کروناویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

تبلیغات

"ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت ایالات متحده مربوط به ادعا منشاء ویروس-بنابراین از نظر ما این می ماند نظری" که شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan گفته مجازی جلسه.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, ظهور در چین در اواخر سال گذشته احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

بالا ما اپیدمیولوژی Anthony Fauci تکرار که بیانیه ای در یک مصاحبه منتشر شده روز دوشنبه توسط National Geographic.

"اگر شما نگاهی به تکامل این ویروس در خفاش ها و آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر (شواهد علمی) بسیار به شدت متمایل به سمت این می تواند نه به طور مصنوعی و یا عمدا دستکاری" Fauci گفت: این مجله.

"همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که این ویروس) تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد, گونه," او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده مهم از چین را مدیریت شیوع ادعا به اثبات آن آغاز شده در ووهان آزمایشگاه.

و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز یکشنبه گفت: "شواهد زیادی" حمایت کردن که ادعا می کنند اگر چه جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در هفته گذشته گفت: این امر در ادامه به بررسی اینکه آیا شیوع بیماری های ناشی از تماس با حیوان آلوده و یا یک آزمایشگاه حادثه.

چین به شدت رد پیشنهادات آزمایشگاه بود منبع.

"مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس" رایان گفت و تأکید کرد که این "یک قطعه بسیار مهم از بهداشت عمومی اطلاعات برای آینده کنترل.

"در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعاتی در این زمینه" او اضافه شده است.

علم در مرکز

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد-که نیز مواجه داغدار انتقاد از تهمت و اتهام آن را در ابتدا به عنوان جدی از وقوع به سپر چین -- بارها و بارها گفت: این ویروس به وضوح به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و به طور طبیعی از حیوانات منبع.

که متخصص ماریا ون Kerkhove تاکید کرد در روز دوشنبه جلسه ای که وجود دارد برخی از 15,000 کامل ژنوم توالی از رمان coronavirus موجود و "از همه شواهدی که ما را دیده اند... این ویروس است که از منشا طبیعی است."

در حالی که coronaviruses به طور کلی سرچشمه در خفاش ها هر دو ون Kerkhove و رایان با تاکید بر اهمیت کشف چگونه این ویروس است که باعث COVID-19 عبور بیش از به انسان و چه حیوان به عنوان یک "واسطه میزبان" در طول راه.

"ما نیاز به درک بیشتر در مورد که منشا طبیعی و به خصوص در مورد متوسط میزبان" رایان گفت.

آن مهم است که بدانید "به طوری که ما می توانید با قرار دادن در جای مناسب بهداشت عمومی و حیوانات-رابط انسانی سیاست است که جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره" تاکید کرد.

>> Covid-19: چگونه دانشمندان در حال نگه داشتن سیاست از مسابقه های جهانی برای واکسن

که در هفته گذشته گفت: می خواستم آن را به دعوت به شرکت در تحقیقات به حیوانات ریشه های همه گیر که در یک ماده از ماه کشته شدن بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان.

"ما ارائه داده اند که ما با هر مورد در هر کشور کمک با انجام آن تحقیقات" Ryan روز دوشنبه گفت:.

"ما می توانند یاد بگیرند از دانشمندان چینی" او گفت:.

اما او هشدار داد که اگر سوال در مورد ویروس منشاء بودند "پیش بینی شده به عنوان مهاجم تحقیق و تفحص از تخلف از من باور دارم که بسیار مشکل تر برای مقابله با. که یک مسئله سیاسی است.

"علم باید در مرکز," او گفت:.

"اگر ما یک علم مبتنی بر تحقیق و علم مبتنی بر پرس و جو به آنچه به عنوان منشاء گونه ها و متوسط گونه ها پس از آن که به نفع همه در این سیاره است."

(AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de