پایان راه برای برخی از خاک و دوچرخه سواران به عنوان BPD سرکوب غیر قانونی در جاده استفاده

بوستون گزارش پلیس یک weeklong سرکوب بافی کوتاه قدی دوچرخه خاک و ATVs و رانندگان است.بین 8 مارس و آوریل 15, پلی

توسط NEWSPISHGAMANNN در 31 اردیبهشت 1399

بوستون گزارش پلیس یک weeklong سرکوب بافی کوتاه قدی دوچرخه خاک و ATVs و رانندگان است.

بین 8 مارس و آوریل 15, پلیس می گویند آنها بازداشت 18 نفر و کشف و ضبط 30 خاک دوچرخه موتور سیکلت و ATVs.

افسران ممنوع از تعقیب stunters از طریق ترافیک به دلیل خطر, باعث, سقوط, اما آنها به بعد از مردم بر روی دوچرخه و ATVs که آمده اند به توقف و یا که آنها را منجر به انبارها از وسایل نقلیه در حیاط.

در میان حوادث ذکر شده توسط پلیس:

در حدود 7:45 ب. ظ در پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 افسران اختصاص داده شده به سرقت خودرو واحد ساخته شده در محل بازداشت غیر قانونی و بهبود دوچرخه خاک در این منطقه از 52 Hecla خیابان در درچستر. در حالی که در حال گشت زنی در این منطقه از پارک و خیابان در درچستر مامورین مشاهده شد دو نفر عامل دوچرخه خاک بدون کلاه خود را. افسران بیشتر مشاهده شده افراد رفتن را از طریق چراغ قرمز بافی در داخل و خارج از ترافیک و رفت و آمد در طرف اشتباه از جاده در حالی که همه عامل در سرعت بیشتر از معقول است. ماموران با مشاهده وسایل نقلیه متعدد حرکت از راه با توجه به اپراتورهای حرکات غیر قابل پیش بینی. اپراتورهای مشاهده شد بلند کردن چرخ جلو از روی دوچرخه خاک و بافندگی از یک سمت به سمت در Adams خیابان قبل از سرعت چرخش بر روی Hecla خیابان که در آن آنها به ارمغان آورد و دوچرخه خاک به عقب اقامت در خیابان. یکی از مردان با عجله وارد محل اقامت در حالی که افسران قادر به دوم مرد را بازداشت کرده است. دیگر نر شناسایی شد و با صدور استناد. ماموران توقیف دو دوچرخه خاک به عنوان به خوبی به عنوان یک موتورگازی که واقع شد در عقب اقامت در Hecla خیابان.

همچنین:

در حدود 7:49 PM در جمعه 15 مه سال 2020 افسران اختصاص داده شده به B-3 (Mattapan) خودکار تحقیقات واحد پاسخ به یک رادیو تماس بگیرید برای کمک به واحد دیگر با یک وسیله نقلیه تحقیقات در منطقه 8 Elwyn جاده در درچستر. در بدو ورود مامورین مشاهده شد یک مرد در عقب مذکور محل دور موتور زرد دوچرخه خاک. مرد فرار از محل اقامت به عنوان ماموران در ادامه تحقیقات خود محل زرد دوچرخه خاک به عنوان دو اضافی دوچرخه خاک و موتورگازی از عقب اقامت. هر چهار نفر از وسایل نقلیه تفریحی یدک کشیده بودند از صحنه است.tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب