دادگاه تجدید نظر آمریکا دستور اخراج از پرونده ex-مغلوب ساختن پیشی جستن کمک مایکل فلین

صادر شده در: 24/06/2020 - 17:54بروز رسانی: 24/06/2020 - 17:58 یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه دستو

توسط NEWSPISHGAMANNN در 4 تیر 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه دستور اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

تبلیغات

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا گفت: در یک 2-1 حاکم است که وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده فلین حل و فصل این موضوع حتی اگر فلین التماس کرد گناه را به دروغ به دادستان ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

آن را یک پیروزی بزرگ برای وزارت دادگستری به عنوان دموکرات سوال که آیا آن را تبدیل به بیش از حد سیاسی و دادستان کل ویلیام Barr خیلی سریع به سمت با رئیس جمهور. خانه برگزاری جلسه روز شنبه در موضوع. این تصمیم همچنین اجتناب از طولانی دادگاه مبارزه که delved عمیق تر به استدلال برای این گروه فوق العاده ای اخراج درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فقط لحظات پس از حاکم شد ،

"بزرگ! دادگاه تجدید نظر فلسطين عدالت ادارات درخواست برای رها کردن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین."

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان به حال کاهش یافته است بلافاصله پس از اخراج در مورد به دنبال به جای بررسی خود را در بخش درخواست. او منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین برگزار می شود در جنایی تحقیر برای دروغ.

فلین تنها مقام کاخ سفید متهم در Mueller تحقیق روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. او التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی روز پس از رئيس جمهور در ژانویه 2017 افتتاح در مورد مکالمات او تا به حال در طول ریاست جمهوری دوره گذار با سفیر روسیه.

وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد ممکن است به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده توسط Barr به بررسی و حتی لغو برخی از تصمیم گیری های رسیده در روسیه بررسی است که به طور فزاینده ای تحقیر.

در آن حرکت گروه استدلال می کنند که فلین تماس با سفیر روسیه — که در آن آنها در مورد تحریم دولت اوباما اعمال شده بر روسیه برای انتخابات دخالت — مناسب بودند و نه ماده اساسی ضد جاسوسی بررسی است. این گروه همچنین اشاره کرد که هفته قبل از مصاحبه FBI به حال آماده به تحقیقات خود را به فلین پس از پیدا کردن شواهد از جرم و جنایت.

اما قاضی بازنشسته منصوب سالیوان جان Gleeson به نام وزارت دادگستری درخواست "ناخالص سوء استفاده" از دادستانی قدرت و دولت را متهم به ایجاد یک بهانه به نفع متحد از رئیس جمهور.

چهارشنبه 2-1 نظر نوشته شده توسط قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب و پیوست کارن LeCraft هندرسون که خواسته بود تردید سوالات وکلا برای فلین و وزارت دادگستری در طول استدلال در اوایل این ماه.

در مخالفت قاضی رابرت ویلکینز نوشت: "این یک طنز است که در پیدا کردن دادگاه منطقه به بیش از آن در صلاحیت این دادگاه پس grievously oversteps خود را دارد."

(AP)

آخرین مطالب